Point na regionalnej konferencji Check Point CPX w Wiedniu!

Źródło: Check Point
Źródło: Check Point

W dniach 20-22 lutego odbyła się we Wiedniu konferencja poświęcona cyberbezpieczeństwu, której organizatorem był producent rozwiązań do ochrony sieciowej – Check Point.

Źródło: Check Point
Źródło: Check Point

Wydarzenie to było świetną okazją do wymiany opinii i spostrzeżeń, a także poszerzenia wiedzy na temat aktualnych zagrożeń i sposobów na przeciwdziałanie im. CPX zgromadziło wielu ekspertów, którzy jako prelegenci dzielili się swoim doświadczeniem. 

W czasie konferencji zapowiedziano nie tylko nowe rozwiązania, ale także przedstawiono kierunek rozwoju poszczególnych linii produktowych Check Point oraz przeprowadzono warsztaty m.in. na temat Zero Trust Network Access Cloud & Network Security. 

Źródło: Check Point
Źródło: Check Point

Zdecydowanie warto było wziąć w tym wydarzeniu i poznać wiele rozwiązań „od kuchni”, a tym samym lepiej przedstawiać ich możliwości naszym Klientom. Firma Point jest certyfikowanym partnerem, ze specjalizacjami dla segmentu SMB (małe i średnie organizacje).

Firma Check Point z siedzibami w Izraelu oraz w Stanach Zjednoczonych, zajmuje się produkcją wysokiej klasy urządzeń sieciowych i zabezpieczeń wykorzystywanych w firmach, instytucjach państwowych oraz placówkach edukacyjnych na całym świecie. Warto dodać, że Check Point działa w branży bezpieczeństwa od 30 lat, zdobywając przez ten czas doświadczenie we wszystkich kluczowych obszarach bezpieczeństwa IT.

0 replies on “Point na regionalnej konferencji Check Point CPX w Wiedniu!”