Fortinet Security Day 2020 – wyróżnienie dla firmy Point

W dniu 17 listopada miała miejsce coroczna konferencja Fortinet Security Day, która by zapewnić  bezpieczeństwo z powodu pandemii, po raz pierwszy odbyła się w wersji wirtualnej.

Tegoroczna edycja była wyjątkowa także z innych powodów. Firma Fortinet świętowała w tym roku 20-lecie istnienia oraz 15-lecie działalności w Polsce.

W konferencji uczestniczyli nie tylko partnerzy, ale także klienci. Łącznie w wydarzeniu wzięło udział ponad 1200 osób! Była to bardzo dobra okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmów z inżynierami, którzy na dedykowanym czacie odpowiadali na pytania klientów.

Całe wydarzenie było wyjątkowe także dla naszej firmy. Od samego początku jesteśmy partnerem firmy Fortinet oraz polskiego dystrybutora – Veracomp, z którym również niedawno świętowaliśmy 15-lecie współpracy. Jako pierwsi w Polsce uzyskaliśmy najwyższy możliwy do uzyskania status partnerski Fortinet, a nasz inżynier jako pierwszy w kraju otrzymał najważniejszy certyfikat NSE8 (Network Security Expert).

Na zakończenie ceremonii, firma Fortinet wręczyła nagrody pięciu firmom, wśród których była spółka Point. Nagrodę w imieniu firmy odebrał dyrektor handlowy – Maciej Brener. 


Dziękujemy wszystkim klientom za zaufanie i wieloletnią współpracę. Naszym celem jest nie tylko dostarczanie rozwiązań liderów branży bezpieczeństwa takich jak Fortinet, ale również stałe podnoszenie kompetencji i rozwój, by móc kompleksowo obsługiwać klientów i zapewniać im odpowiednie wsparcie.

Konferencję można zobaczyć pod adresem – https://www.computerworld.pl/konferencja/fortinet-security-day/vod

0 replies on “Fortinet Security Day 2020 – wyróżnienie dla firmy Point”